Bildirimler
Temizle

Meme Büyütmeyi Neden Seçtim  

 

Legend
(@legend)
Admin Forum Owner
Katılım : 1 sene önce
Gönderiler: 188
26 Nisan 2020 18:09  

Meme büyütme hiç benim için en büyük endişe kaynağı olmadı. Kozmetik cerrahi için aynen. Her zaman bir polis gibi görünüyordu. Sanki bunun için bıçak altına giren insanlar güvensiz oldukları için yaptılar. Sadece bu da değil, onlar için “hepsi olacak ve bitecek” olacağını düşünüyorlardı. Başka bir deyişle, gerçek sorunla başa çıkmadıkları için bundan sonra hala kendilerini güvensiz hissediyorlardı. Kendi öz imajları.

Sonra bir gün, bunu yapan kadınlarla bazı röportajlar gördüm. Beni gerçekten havaya uçurdu. Güvensiz değillerdi. Bunu yaptıkları için mutluydular. HAD'larını hissettiklerini hissetmediler. Başkalarının ne düşündüğüne veya ne söylediğine bakılmaksızın istediler. Bu onların KENDİ kararıydı. İmplantların güvenliği ile ilgili haberlerde riskleri biliyorlardı, geçmişte her şeyi duymuşlardı.

Onları nasıl duyduğunu anlatmak zor. Hissetti ... Şey, bir çeşit güçlendiriciydi. Cesetleri, seçimleri. Bundan çıktım. Ve böylece, o zaman meme büyütme hakkındaki tüm olumsuz saplantılarımın bir örtbas olduğunu fark ettim. Prosedürle ilgilenmekten alıkoymaktan kaçınmaya çalışıyordum.

Bu herkes için aynı demek değildir. Ben de hiç kimsenin bunu sadece “ilgilendikleri” için yapmaları gerektiğini düşünmesini istemiyorum. Bunun hakkında uzun bir süre düşünmek ve istediğim şey olduğunu bilerek rahatlamak zorunda kaldım.

Kendimi hazırladıktan sonra, mükemmel cerrah için efsanevi arayışa girdim. Bulduğum şey, göğüs büyütmenin yapılabileceği tüm farklı yollar hakkında çok fazla bilgi oldu. Bunun üzerine, farklı implant türleri. Ayrıca, belirli implant türleri - yani silikon dolgulu çeşitlilik hakkındaki yasal kısıtlamalar.

Bulduğum diğer bir şey, cerrahların ve / veya kliniklerin kendilerini ne kadar farklı pazarladıklarıydı. Bu konuda yanlış olduğunu düşündüğüm her şeyi yeniden teyit edecek bir sürü reklam vardı. Neyse ki, aslında zeki görünen bazıları vardı, yani yılan yağı satan yüzyılın başlarında iş yapan bir kişi değil.

Aslında umurundaymış gibi görünen bu insanlarla konuşurken nihayet bir karar verebildim. Onlar da farklı meme büyütme türleri hakkında sahip olduğum sonsuz soru ve endişeleri yanıtladı. Sadece her tekniğin artıları ve eksileri değil, implantların yırtılmamasını sağlamak için daha sonra yapılması gerekenlerdi.

Biraz zaman alsa da, sonunda ödevimi yaptığım için mutlu oldum. Ama daha da önemlisi, bu kadınların göğüs büyütme deneyimleri hakkında konuştuklarını gördüğüme sevindim.

“ Güzellik Görenin Gözündedir. “


Alıntı

Cevap yaz


İzin verilen maksimum dosya boyutu 25MB

 
Ön izleme 0 Düzeltmeler Kayıtlı