Bildirimler
Temizle

kaşıntı yapan ağrılı meme uçlarınız oldu mu?  

 

Legend
(@legend)
Admin Forum Owner
Katılım : 1 sene önce
Gönderiler: 188
26 Nisan 2020 18:18  

Hiç rahatsız edici bir şekilde kaşıntı yapan ağrılı meme uçlarınız oldu mu? Hayır, lütfen bu meme uçlarını kesmek için makas almayı düşünmeyin! Alegorik olarak, eğer bunu zaten yapmak istiyorsanız, okumaya devam edin, pamukçuklu meme uçlarınız olabilir.

Genellikle, cilt kaşıntısındaki ana suçlu böcek ısırmasıdır. Sivrisinek ısırıkları genellikle uzun sürmez ve kalamin losyonları ile kolayca giderilebilir. Meme uçlarınızı böcek bitleriyle yaptığınız gibi masum bir şekilde tedavi ettiyseniz, şansınız hiç sonuç almayacaktır. Pamukçuk (mantarlar) ise, oldukça inatçı olacaktır, çünkü haftalarca sürecek ve tedavi edilmezse, bir yıl sürebilir.

Derideki mantar enfeksiyonları, ilacın broşüründe belirtildiği gibi liberal olarak uygulanan tezgah üstü kremler ile iyileşebilir. Doğru krem ​​sürekli ve dini olarak kullanılırsa, bir mantarın deride büyümeye devam etmesinin bir yolu yoktur.

Meme ucu durumunda, emziren anneler buna eğilimlidir çünkü emzirme meme ucunu nemli tutar ve bu nem oranı mantarların büyümesini tetikler. Bu aynı zamanda annenin kullandığı ilaç tedavisiyle birlikte gider, bu da vücudu mayaların aşırı büyümesiyle mücadele etmekten zayıflatabilir. Pamukçuklu meme uçları söz konusu olduğunda, erkekler de onları sebepsiz olarak edinir. Evet, mantar enfeksiyonları sadece bazen hava kaynaklı olarak gelir ve gider, ancak temel olarak, doğal olarak ve ciddi bir neden olmadan gelirler.

Pamukçuk temelde dıştan daha içseldir. Her türlü organizma tüm çevreleri, bitki veya hayvan çevresini istila ettiğinde, asla ortadan kaldırılamaz. Vücutta, sistemin süreçlerini dengelemede faydalıdır. Diğer parazitler ve bakteriler gibi sadece çok fazla olduğunda zararlı olurlar.

Mayaların en sıcak yaşam alanı nemli ortamdır. Meme uçlarının kuru olması beklendiğinde, çok fazla terin mantar enfeksiyonuna eğilimli bırakabileceğinden şüphelenmeyebilirsiniz. Nipeller, cildin diğer bölümlerinden oldukça farklı olan meme kanallarına sahiptir.

Erkekler için pamukçuklu meme uçları, uykuda oldukları için çok fazla bir sorun değildir. Emziren anneler için stres ekleyebilir. Emzirme bir kadının beslenme armağanı olduğunda, bazıları liman pamukçuk ve bazıları değildir. Emzirme kuruldukça, belirtiler emmenin neden olduğu kabarcıklar olarak karıştırılabilir, çünkü bir bebeği ilk kez besleyen hemşirelik süreçlerinin ilk engelidir. Bu yüzden birkaç gün sürüyor, sadece ayarlama süresinin asla rahat görünmediğini öğrenmek.

Daha sonra pamukçuklu meme uçları, annenin hemşire arzusunu etkileyebilecek ağrı, ağrı ve kaşıntı gibi sürekli duyumlarla ilerler. Soruna neden olan pamukçuk olduğu açık olmalıdır.

Biraz sabırla, meme uçlarındaki mantar enfeksiyonları diğer ciltle aynı şekilde tedavi edilebilir. Emziren anneler için, bebeğine geçmekten kaçınmak için ek çaba ve bakım anlamına gelecektir.

Tüplere giren mantar preparatları, hemen hemen aynı formülde üretilir. Pamukçuk için sadece doğru mantar kremini kullanın, yaygın yaralar için başka ilaçları kullanmayın. Pamukçuk el değmeden bırakılır ancak sürekli tedavi edilirse, daha hızlı iyileşme sonucuna sahiptir.

Sürekli mantar enfeksiyonları olan bir kişiyseniz, o zaman diyet değiştirerek, şeker açısından zengin gıdalardan kaçınarak kendinizi iyileştirmenin daha derin bir yolunu düşünmenin zamanı gelmiştir. En iyi sonuç için bir uzmana başvurun.

“ Güzellik Görenin Gözündedir. “


Alıntı

Cevap yaz


İzin verilen maksimum dosya boyutu 25MB

 
Ön izleme 0 Düzeltmeler Kayıtlı