Bildirimler
Temizle

Kadın Sağlığı ve Zindelik  

 

Legend
(@legend)
Admin Forum Owner
Katılım : 1 sene önce
Gönderiler: 188
26 Nisan 2020 17:44  

Kadın Sağlığı ve Zindelik - Daha Genç Görünmek İçin 10 İpucu

Görünüm çok önemlidir, birisiyle tanıştığınızda ilk fark ettiğiniz şeydir. Yaşlandıkça vücut sizi hayal kırıklığına uğratmaya başlar, ancak yapabileceğiniz birkaç şey vardır. Bazı fikirler çok basit, diğerleri biraz çalışmaya ihtiyaç duyar, ancak hepsi saati geri çevirmenize ve daha genç görünmenize yardımcı olabilir

1. Dik durmak, daha genç ve daha güvenli görünmenin en iyi yollarından biridir. Düz durmak, karnınız içeri çekildiğinde omuzları aşağı ve yukarı hareket ettirmek. İlk başta pratik yapmanız ve kendinizi dik durduğunuzu kontrol etmeniz gerekecek, ancak yakında ikinci doğa olacak. Karın kaslarınızı güçlendirmek için egzersiz yapmak da yardımcı olacaktır.

2. Yeterli uyku, gece en az 7 ila 8 saat daha sağlıklı ve genç hissettirecek. Vücudunuzun uykuya ihtiyacı vardır, böylece vücut hücrelerinizi onarabilir ve zihninizi tazeleyebilir.

3. Gülmek sizi daha parlak ve genç gösterir. Gülümsemek aynı zamanda yaşınızı gösteren alanlardan da uzaklaşır. Bir gülümseme tüm yüzünüzü değiştirir, bir aynanın önünde durmayı deneyin ve gülümsemenin yüzünüz için neler yapabileceğini görün.

4. Daha yaşlı olmanız, mutlaka kısa bir saç kesimi olması gerektiği anlamına gelmez. Her şey yüzünüzün şekline bağlıdır, yüzünüzü düzleştirmek ve çerçevelemek için kısa bir saç modeli kesilebilir. Bu, dikkatleri yaşlanma belirtilerinden uzaklaştırmak için harika olabilir. Daha uzun saç modelleri, şekillendirilmiş ve belki de katmanlı iyi bir saç kesimine sahip olduğunuz sürece daha gurur verici olabilir. İyi bir kuaför, sadece yüzünüzün şekline değil aynı zamanda saçınızın dokusuna ve hacmine de bağlı olduğu için saçınızı kesmenin en iyi yolunu önerebilmelidir.

5. Saçınızı renklendirmek de masalları gizlemek için harika bir yoldur. Orijinal renginize yakın bir renk seçmek en iyisidir, böylece yüz tonlarınızı doğal olarak tamamlar. Aksi takdirde saçınıza yüksek ışık veya düşük ışık koyabilirsiniz ve bunlar her renkte sık sık yeniden yapılmasını gerektirmez.

6. Vücudunuza iltifat etmek ve sevmediğiniz alanları gizlemek için doğru kıyafetleri seçin. Örneğin, sarkık kollarınız varsa, bunları gizlemek için üç çeyrek uzunluğunda kol giyebilirsiniz. Yumuşak renkler daha genç görünmenize yardımcı olacaktır çünkü cilt tonlarınız yaşlandıkça daha gri olur.

7. Dişlerinizi temiz tutun, fırçalayın ve diş ipi kullanın ve dişlerinizi kontrol ettirmek için düzenli olarak diş hekimine ziyaret edin. Veba oluşumunu önlemek için dişlerin temizlenmesi, gereksiz yere diş kaybetmenizi de önleyebilir. Dişleriniz renk değiştirirse, diş hekimi dişlerin beyazlatılmasını önerebilir, böylece gülümsemekten ve dişlerinizi göstermekten mutlu olursunuz.

8. Kilo vermek daha genç görünmenize yardımcı olabilir. Kilo verirken vücudunuzu aerobik ve direnç egzersizleri ile tonladığınızdan emin olun.

9. Makyaj, pasta yapmadığınız sürece de yardımcı olabilir. Kırışıklıklara batmayan hafif bir temel kullanın ve bunlara vurgu yapan ağır bir temelden daha iyidir. Hangi göz farı kullanacağınıza dikkat edin, krem ​​olanlar kırışıklıklarınıza batacaktır.

10. Cildinize iyi bakın. Yüzünüzü sabun ve su ile değil, yüzdeki tüm makyajı çözecek ve düzgün bir şekilde temizleyecek şekilde uygun bir temizleyici ile temizlemeyin. Her gece makyajınızı her gece çıkardığınızdan emin olun, çünkü bir gece bıraktığınızda cildiniz sekiz gün yaşlanabilir. Cildinizi temizledikten sonra nemlendirdiğinizden emin olun, böylece cildinizi nemlendirir ve daha genç görünür.

Yukarıda daha genç görünmek için gösterilen yardımlarla, birkaç fikir seçerek başlayın, uygulayın ve görünümünüzdeki değişiklikleri izleyin.

“ Güzellik Görenin Gözündedir. “


Alıntı

Cevap yaz


İzin verilen maksimum dosya boyutu 25MB

 
Ön izleme 0 Düzeltmeler Kayıtlı