Bildirimler
Temizle

Kadın Sağlığı ve Güzellik Elele Gidiyor  

 

Legend
(@legend)
Admin Forum Owner
Katılım : 1 sene önce
Gönderiler: 188
26 Nisan 2020 17:47  

Güzel olmak istiyorsan, sağlıklı olmalısın, bu kadar basit. İyi sağlık, doğru beslenme ve bol miktarda uyku alma anlamına gelir. Aynı zamanda iyi bir egzersiz yapmak anlamına gelir.

Güzellik için yemek, her gün diyetinizde lif arasında terbiyeli olmak demektir. Lif arasında iyi bir şey 25 gramdır, bu günlük alımınızın bir parçası olarak kolayca elde edilebilir. Basit bir çözüm için sabahları iyi bir lif bazlı tahıl yiyebilirsiniz.

Protein, yaşlandıkça bile güzel kalmanın bir başka güçlü aracıdır. Mümkün olan en iyi diyet proteini için yediklerinizin en az yüzde 20'sini oluşturmalıdır. Ne kadar çok protein yerseniz, o kadar fazla enerjiye sahip olmanız gerekir. Bu harika yiyecek kaynağı sizi her şekilde hissetmenizi ve iyi görünmenizi sağlamak için gong'dur.

Egzersiz önemlidir, çünkü vücudunuzdaki kanın gerçekten akmasını sağlar. Kızarık ve taze görünmesini sağlamak için gerekli oksijeni cilde getirecek olan kandır. Diğer pek çok besin maddesini de getirecek, sinir bozucu kırışıklıkları ve kırışıklıkları uzak tutacaklar.

Uyku, günlük rutininizin herhangi bir parçası kadar önemlidir. Uyku size her gün bu ekstra desteği verecek şeydir. Uyku, pillerinizin şarj olmasına izin verdiğiniz zamandır. Bağışıklık sisteminiz ve hücreleriniz uyurken ihtiyaç duydukları gibi şarj olur. Eğer doğru yiyorsanız, bu büyük vitamin ve mineraller uyurken gerçekten ödeyeceklerdir.

Güzel ve genç kalmak için, iyi bir diyet, vücudunuzu gençleştirmek için bol miktarda uyku ve mümkün olduğunca fazla egzersiz ile hayatı dengelemek gerekir. Bu üç temel şey arasında yaşamınızda uzun süre iyi görüneceksiniz.

“ Güzellik Görenin Gözündedir. “


Alıntı

Cevap yaz


İzin verilen maksimum dosya boyutu 25MB

 
Ön izleme 0 Düzeltmeler Kayıtlı