Bildirimler
Temizle

Yaşlanma Karşıtı Formüller  

 

Legend
(@legend)
Admin Forum Owner
Katılım : 1 sene önce
Gönderiler: 188
25 Nisan 2020 12:45  

Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremlerini Kullanma

Herkesin hayatında, büyüyen yaşımızın bizim için bir endişe haline geldiği bir zaman var. Bu, küçük bir umudun bile ömür boyu bir vaat gibi göründüğü ve çeşitli yaşlanma karşıtı formülleri denemeye meyilli olduğumuz zamandır.

Geçen yaşınızın ilk görünür işareti ilk kahkaha çizginizdir, yani daha yaygın olarak kırışıklık olarak bilinir. Genellikle bu işaretler 30'larınızda veya yeterince şanslıysanız 40'larınızda görülür. Daha erken yaşlarda uygun tedavileri kullanarak cildinizin yaşlanmasını uzatabilirsiniz. Bu, yaşlanma karşıtı kırışıklık kremi aradığınız zamandır.

Yüzünüzde kırışıklıklar görünmeye başlamadan önce bile yaşlanma karşıtı kırışıklık kremleri kullanabilirsiniz. Henüz ilgilenmemiş olsanız bile, yine de bu konuda bir şeyler yapabilirsiniz. Bu semptomları göz ardı etmemeniz önerilir. Eğer görmezden gelmenin kırışıklıklarla başa çıkmak için iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorsanız, daha fazla yanlış yapamazsınız.

Günümüz yaşam tarzında, yaşlanan bir cildin en kaçınılmaz işareti, görünüşüdür. Havadaki aşırı ve zararlı toksinlere yükselen kirlilik seviyeleri ile cildimiz için tehlikelidir. Akne, sıyrıklar ve diğer cilt hastalıkları zararlı etkilerinden bazılarıdır.

Dermatologlar tarafından yapılan çalışmalara göre, yaşlanma karşıtı kırışıklık kremleri, yaşlanma sürecini yavaşlatmaya yardımcı olan birçok besin ve vitamin içerir. Ayrıca, bu kremleri kullanırsanız diğer sert cilt tedavilerinden kaçınabilirsiniz.

Piyasada yaşlanma karşıtı olarak etiketlenmiş birçok ürün var, ancak bunları az sağduyulu kullanarak seçmelisiniz. Çok fazla şey vaat eden ve neredeyse hiç bir şey vermeyen pazarlama stratejilerine aldanmayın. İçgüdülerinize uyun ve akıllıca seçin.

“ Güzellik Görenin Gözündedir. “


Alıntı

Cevap yaz


İzin verilen maksimum dosya boyutu 25MB

 
Ön izleme 0 Düzeltmeler Kayıtlı