Bildirimler
Temizle

Saçları İnceltmek Saç Rengi Değildir  

 

Legend
(@legend)
Admin Forum Owner
Katılım : 1 sene önce
Gönderiler: 188
28 Nisan 2020 17:03  

Saçları inceltmek, dünyadaki erkekler ve kadınlar için giderek daha büyük kozmetik sorunlardan biri haline geliyor.
Görünüşünüzden memnunsanız tedavi gerekli değildir . Saç dökülmesi sizi endişelendiriyorsa ve kendi görüntünüzü olumsuz etkiliyorsa, tedavi faydalı olabilir. Organik şampuanlar sadece tüm doğal bileşenleri içerir, bu da saçınıza önemli ölçüde zarar verebilecek sert kimyasallar içermeyeceği anlamına gelir.

Çok daha pahalı olabilir, ancak saç bakımı istediğiniz gibi ise, organik şampuanların kafa derisine ve saçınıza karşı yumuşak olduğu için çok daha iyi olduğunu göreceksiniz. Bununla birlikte, saçınızı temiz tutabilen ve organik şampuanlar gibi güzel kokan alternatif şampuanlar vardır. Nisim şampuanı, 7 gün içinde saç dökülmesini durduran doğal bitkisel ve organik bileşenler içerir. “NISIM” Uyarıcı Ekstrüzyon, erkek ve / veya saç inceltme yaşayan kadınlar için daha kalın saçların teşvik edilmesine yardımcı olan esansiyel amino asitler ve doğal organik özler içerir.

Kadınlar saçı güzelliklerinin en önemli yönlerinden biri olarak görür. Tahminen 30 milyon Amerikalı kadın
saç dökülmesine ve saç dökülmesine genetik yatkınlığa sahiptir. Kadınlar saç dökülmesini erkekler kadar sık ​​geliştirir, ancak hormonal farklılıklar nedeniyle kadınlar saç hacmini kaybetmez.
Kadınlar erken yaşta saçlarına bakmak ve sağlıklı saçlara sahip olmak için ne gerektiğini anlamak zorundadırlar. Kadınlar
, özellikle düzenli aralıklarla yemek atladıkları veya ağır dönemleri olan demir eksikliği nedeniyle sıklıkla saç dökülmesine sahiptir.

ABD'de kadınları tedavi etmek için onaylanan tek ilaç topikal minoksidildir; kadınlar için önerilen% 2'lik hazırlık tezgahta mevcuttur. Kellikleri durdurmak veya tersine çevirmek söz konusu olduğunda, Biofactors Şampuan, Saç Kremi ve Ekstrakttaki doğal, organik aktif bileşenler en iyisidir.

Biyofaktörlerin ürünleri, klinik çalışmalarla yüzleşmek için çok azdır ve
doğal Saw Palmetto'nun (Serenoa Serrulata olarak da bilinir) kullanımı ile DHT'yi nötralize ederek saç dökülmesi ve kelliklerin üstesinden gelmede bilimsel başarı kanıtı ile ortaya çıkmaktadır . Nisim Biofactors'ın güçlü, aktif bileşenlerinden biri doğal Saw Palmetto olduğundan, saçlarınızı en güvenli ürünlerle tedavi ediyorsunuz.

 

“ Güzellik Görenin Gözündedir. “


Alıntı

Cevap yaz


İzin verilen maksimum dosya boyutu 25MB

 
Ön izleme 0 Düzeltmeler Kayıtlı