Bildirimler
Temizle

Kozmetik Uygulamaları  

 

Legend
(@legend)
Admin Forum Owner
Katılım : 1 sene önce
Gönderiler: 188
25 Nisan 2020 12:54  

Kozmetik Uygulama İçin Makyaj Fırçası Kullan

Günümüzde parmaklarını kullanarak kozmetik uygulayan birçok insan var, bence bir makyaj fırçası kullanarak uygulanırsa çok daha iyi görünüyor. Bu makalede bunun nedenleri açıklanmakta ve mevcut makyaj fırçası türlerine bakılmaktadır.

harmanlama

Gerçekten en iyi şekilde görünmek istiyorsanız, pürüzsüz bir yüzey gereklidir. Parmaklarınızı ve parmak uçlarınızı kullanmak, bu kaliteli bir makyaj fırçası kullanıyormuşsunuz gibi pürüzsüz bir yüzey elde etmeyi çok zorlaştırır.

Tabii ki parmaklarınızda lekeli görünmesi için yüzünüze kolayca aktarabilen çeşitli yağlar vardır. Bu yağ ayrıca makyajın kendisine de transfer edebilir ve bu da gelecekte kullanımını zorlaştırabilir.

Genellikle barlarda ve kulüplerde insanları dışarıda görüyorum ve hemen bir fırça kullanıp kullanmadığını veya sadece parmaklarını kullanıp kullanmadığını hemen söyleyebilirim. Hangi kişiyi daha çekici bulduğumu biliyorum.

Kontrol

Bir makyaj fırçasıyla uygularken kullandığınız toz veya diğer makyaj miktarını kontrol etmek çok daha kolaydır. Parmak uçlarınızı kullanırsanız çok fazla kullanmak çok kolaydır ve yüzünüz sıvalı olabilir. Bu gerçekten korkunç görünebilir ve büyük bir dönüş. Düşünüyordum, tüm bu makyajın altında ne saklamaya çalışıyorsun? Ayrıca, kullanıcının kendine güven ve özgüven eksikliği gösterir.

Tabii ki bunun gerçekleşmesi amaçlanmadı ve bir fırça ile önlenebilirdi.

Hangi tip fırça?

Çoğu insan, uzun saplı fırçaların makyaj uygulamak için açık ara en iyi olduğuna inanır, bu esas olarak dengeden kaynaklanır.

Bu fırçaları satın almak istediğinizde normalde sizin için ne ödeme olsun. Kesinlikle mümkün olduğunda pazarın alt ucundan kaçınmasını tavsiye ederim.

İyi görününce iyi hissediyorsun. Biraz fazla para harcadığınız yeni bir takım elbise giymeye benziyor. İlk kez çalıştığınızda veya bir düğüne giydiğinizde, çok akıllı görüneceğinizi bildiğiniz için size biraz daha fazla güven verir.

Kaliteli fırçalar doğru kullanıldıklarında oldukça uzun süre dayanırlar, ancak maksimum etkilerini korumak için doğru şekilde bakımları ve temizlenmesi gerekir.

Makyaj fırça çeşitleri

Bunlar yaygın makyaj fırçası türleridir:

Allık fırçası

Eyeliner fırçası

Kirpik tarağı

Göz farı fırçası

Kaş fırçası

Toz fırçası

Dudak kalemi fırçası

Makyaj fırçaları satın almak istemiyorsanız veya satın almaya gücü yetmiyorsa ve hala kozmetiklerinizi parmaklarınızı kullanarak uygulamayı planlıyorsanız, şunları sağlamanız gerekir:

Her zaman önce ellerini yıkarsın

Çok fazla makyaj yapmadığınızı

Makyajı uygularken acele etmiyorsun

Umarım bu makale size daha da güzel görünmenize yardımcı olur!

“ Güzellik Görenin Gözündedir. “


Alıntı

Cevap yaz


İzin verilen maksimum dosya boyutu 25MB

 
Ön izleme 0 Düzeltmeler Kayıtlı