Bildirimler
Temizle

Estetik Cerrahi Paylaşımı  

 

Legend
(@legend)
Admin Forum Owner
Katılım : 1 sene önce
Gönderiler: 188
24 Nisan 2020 13:02  

Estetik Cerrah'a İlk Ziyaretinizden Ne Beklemeli ?

Kozmetik plastik cerrahi, altı milyondan fazla Amerikalı için popüler bir tedavidir. Kozmetik plastik cerrahinin tarihi göz önüne alındığında, birçok kişinin görünümünü değiştirmede etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Kozmetik plastik cerrahi, mükemmel figür ve mükemmel yüze sahip olmakla bağlantılıdır. Bu yüzden kozmetik cerrahi almaya karar verdiyseniz, ameliyatı yapmak için doğru kozmetik cerrahı bulduğunuzdan emin olmanız gerekir. Doğru bir kozmetik cerrah bulmak, sonuçlardan ne kadar memnun olduğunuz ve operasyonun verimli olup olmadığı konusunda bir fark yaratacaktır. Vücudunuzun bir özelliğini değiştirmek istediğinizi belirledikten sonraki önemli ilk adım, doğru kozmetik cerrahı araştırmaktır.

Kozmetik plastik cerrahi almak için ilk adımları attınız ve ilk randevunuza gitme zamanı geldi.

Kozmetik plastik cerrahi ile ihtiyaçlarınızı değerlendirmek için ilk ziyaretinize gittiğinizde, bir şeylerin olmasını bekleyebilirsiniz. Bu sizi ameliyat için hazırlamaya yardımcı olacak ve kalifiye olduğunuzdan emin olacaktır. Seçtiğiniz kozmetik cerrah tarafından yapılacak ilk şey, kozmetik plastik cerrahinizden ne beklediğiniz ve neden bunu yaptığınız hakkında bir dizi soru sormaktır.

Sizinle tıbbi geçmişiniz hakkında konuşmaları standart bir prosedür olmalıdır. Kozmetik plastik cerrahi çok fazla tıbbi komplikasyon varsa etkili olmayabilir. Buradan itibaren cerrah ameliyat için daha özel ihtiyaçlara geçecektir.

Kozmetik cerrahın uygun iletişim ve değerlendirme yapıldıktan sonra fizik muayene yapması gerekecektir. Bu standart prosedür, vücut tipinize bakmalarını ve tıbbi durumunuzun kozmetik plastik cerrahiyi gerçekleştirecek kadar güvenli olduğundan emin olmalarını sağlayacaktır.

Estetik plastik cerrah, vücudunuzun bir bölgesinde işleyiş ile ilgili sorunlar varsa, kozmetik plastik cerrahiyi alamayacağınıza karar verebilir.Ayrıca, eğer varsa, belirli bir vücut kısmını bir röntgen veya düzenli muayene ile inceleyebilirler. Ameliyatın yapılmasını istediğiniz bölgeye zaten karar verdim. Bu, cerrahinin güvenli olup olmayacağını daha fazla değerlendirmelerini sağlayacaktır. Cerrah, kozmetik plastik cerrahinin sizin için uygun olduğunu değerlendirip belirledikten sonra, ameliyatı almak istediğiniz bölgenin bir yan ve ön resmini çekeceklerdir.

Bu, önce yapılacak değişiklikleri ölçerek gerekli ayarlamaları yapmalarını sağlayacaktır. Bazı kozmetik cerrahlar, değişikliklerin yaptıkları ölçümlerle nasıl görüneceğini göstermek için dijital teknolojiyi kullanacaklar.

Bu prosedür, kozmetik plastik cerrahinin görünümünüzü size daha uygun bir forma değiştirip değiştirmeyeceğini belirlemenize yardımcı olacaktır. Bu noktadan sonra, estetik cerrahın ameliyat yapması için bir zaman planlayabileceksiniz.

Hem siz hem de kozmetik cerrahın programına bağlı olarak bu bazen bir veya iki ay öncesine kadar olabilir. İlk ziyaret ile ameliyat arasında, değişiklikleri yapmaya hazır olduğunuzdan emin olmak için uygun hazırlıkları yapabilirsiniz.

Değerlendirmelere hazır olmak, cerrahın ofisine girmenize ve onlardan ne bekleyeceğinizi bilmenize yardımcı olacaktır. Bu, kozmetik plastik cerrahiyi yapmak için ilerlemenize yardımcı olacaktır.

“ Güzellik Görenin Gözündedir. “


Sessiz Beğendi
Alıntı

Cevap yaz


İzin verilen maksimum dosya boyutu 25MB

 
Ön izleme 0 Düzeltmeler Kayıtlı