Bildirimler
Temizle

En Önemli Yaz Cilt Bakımı İpucu  

 

Legend
(@legend)
Admin Forum Owner
Katılım : 1 sene önce
Gönderiler: 202
5 Mayıs 2020 17:56  

En Önemli Yaz Cilt Bakımı İpucu

Peki yaz zamanı burada ve herkes eğlenmek istiyor, ama bu cilt bakım rejimi hakkında endişelenmeyi bırakmanız gerektiği anlamına gelmiyor. Maddenin gerçeği, yaz sıcağında ve güneşinde cildinizin sağlığını korumak için bazı ayarlamalar yapılması gerektiğidir. Güneşin aslında kırışıklıkların ortaya çıkma oranını artırabileceği iyi bilinmektedir.

Ultraviyole ışınları gibi şeyleri unutmayalım ve kanser türleri gibi cildiniz üzerindeki zararlı etkileri. İşte cilt bakımının idari sorunları ve bunun gibi diğer konular hakkında çok endişelenmeden şovu bir rulo halinde almanıza yardımcı olacak birkaç ipucu.

Eğer tükendi ve sıcak bayanlar ile flört arkadaşları ile yuvarlanma karayolu-yukarı aşağı seyir büyük bir zaman var önce, küçük gezi için hazırlanan bol güneş bronzluk losyon olduğundan emin olmak istiyorum.

İlk başta boyunda bir ağrı gibi hissedebilir, çünkü uzun bir kıştan sonra sadece oluğunuzu almak ve gülümseyen mutlu insanlarla bu güzel havanın tadını çıkarmak için iyi vakit geçirmek istersiniz.

Ancak bu önlemi alarak güneşin yanmış olup olmayacağından endişe etmeden kesinlikle çok daha fazla keyif alabileceksiniz. Geçmişte güneş yanmamış olmanız durumunda, sadece bunun çok hoşnut edici ve rahatsız edici bir durum olduğunu söyleyelim.

İşte burada cilt bakımının idari sorunları ve bunun gibi diğer küçük ayrıntılar hakkında çok fazla endişelenmeden oluğunuzu devam ettirmek için birkaç ipucu.

İşte bu yerdeyken cildinize karşı dikkatli olmanız gereken farklı “sıcak noktaların” bir listesi. Hotspots, güneş yanıklarını ve UV ışınlarından olumsuz etkilenmeyi önlemek için size ve arkadaşlarınıza çok fazla losyon getirmeniz gerektiği anlamına gelir. Bazı sıcak noktalarda kuzenlerinizin havuz partisi, yerel halk plajı veya kendi arka bahçenizdeki barbekü bulunmaktadır.

Her ihtimale karşı bir bronzlaşma losyonu aldığınızdan emin olun. Büyük olasılıkla, özellikle yaz aylarında günlük olarak kullanacaksınız.

“ Güzellik Görenin Gözündedir. “


Alıntı