Bildirimler
Temizle

Cildimizde Gizlenecek Bir Şey Yok  

 

Legend
(@legend)
Admin Forum Owner
Katılım : 1 sene önce
Gönderiler: 188
24 Nisan 2020 12:43  

Cildinizi saklamaya gerek yok… aslında daha yakından bakın. Her ne kadar yaşlanma belirtilerini maskelemenin tek rasyonel yolu, pahalı kremleri ve losyonları cildinizde sonsuza dek kesmektir, ancak gerçekten elde ettiğiniz tek şey boş bir vaatin sonucudur. Ve yüzleşelim, yüzünüzü kalabalıktan gizlemeye çalışmak hiçbir şeyi ortadan kaldırmaz.

Daha genç görünen bir cilde kavuşmak için vaatte birçok seçenek vardır. Takviyeler, vitaminler, losyonlar ve iksirler, sadece tüketiciler tarafından kırışıklıklardan kurtulma umuduyla test edilmek amacıyla rafları saklar. Öyleyse neden inatçı kırışıklıklar zamanla daha da kötüleşiyor, ne kadar olursa olsun?

Cevap şudur: Cilt, genç ve sağlıklı görünmesine yardımcı olan kendi çalışkan bileşenlerinden oluşur. Ne yazık ki, zamanla, bu bileşenler yavaş yavaş azalır ve çevre ve yaşlanmaya karşı engeller bozulur, bu da ince çizgiler ve kırışıklıkların etkisine neden olur. Daha sonra cildin yeni kırışıklıklarla savaşması zorlaşır ve mevcut kırışıklıklar daha görünür hale gelir. Koenzim Q10 ve kreatin bunun iki mükemmel örneğidir. Her ikisi de doğal olarak ciltte bulunur ve cildin genç ve sağlıklı görünmesini sağlamaktan sorumludur. Ancak, zamanla da tükeniyorlar. Neyse ki, bu iki temel bileşenin yerini alan bir ürün serisi mevcuttur.

Nivea Visage'nin arkasındaki bilim adamları, cilde zaman içinde kaybettiği kırışıklık karşıtı gücü geri vermek için özel olarak formüle edilmiş bir ürün koleksiyonu geliştirdiler. Koenzim Q10 ve kreatini birleştiren güçlü bir formülasyon ile yapar. Bu bileşenler cildin yaş ve güneş hasarından kaynaklanan yeni ve mevcut kırışıklıklarla savaşma yeteneğini geliştirir.

Bir dahaki sefere yüzünüzü göstermekten kaçınmak istediğinizde ... bunun yerine Nivea Visage Q10 Advanced Wrinkle Reducer koleksiyonundan bir ürüne ulaşın. Zaten cildin zaten usta olduğu bir şeye yardım etmenin daha iyi olduğunu fark edeceksiniz.

“ Güzellik Görenin Gözündedir. “


Sessiz Beğendi
Alıntı

Cevap yaz


İzin verilen maksimum dosya boyutu 25MB

 
Ön izleme 0 Düzeltmeler Kayıtlı