Bildirimler
Temizle

Doktor Zühtü DEMİR  


Legend
Gönderiler: 188
Forum Owner
(@legend)
Admin
Katılım : 1 sene önce

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı Doç. Dr. Zühtü Demir Hakkında Bilgiler Hasta Yorunları ve Estetik Cerrahi İşlemleri.

Tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde yapan Zühtü Demir, 1987 yılında bu okuldan mezun olmuştur. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi dalında uzmanlık eğitimi almak için çalışmalara başlamıştır. 1996 yılının 27 Kasım’ında Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanlığı’nı alan başarılı doktor, Ankara Onep Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği’nde görev yapmaya başladı.2001 yılının Kasım ayından, 2002 yılının Ocak ayına kadar yurt dışında eğitim almıştır. Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi dalında Doçentlik unvanını 2009 yılında almıştır. Doç. Dr. Zühtü Demir, aynı yıl Estenik, Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Merkezi’ni kurmuştur.12 yerli ve 20 yabancı olmak üzere toplamda 31 adet bilimsel yazı; 3 yerli ve 49 yabancı olmak üzere toplam 52 tane bilimsel bildiride görev yapan Zühtü Demir, şu anda Sağlık Bakanlığı Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim görevlisi olarak çalışmaktadır.

Doç. Dr. Zühtü Demir yapmış olduğu estetik cerrahi ve medikal estetik işlemleri.

Burun estetiği, Yüz Estetiği, Meme Estetiği, Saç Ekimi, Vucut Estetiği, Ameliyatsız Estetik Uygulamaları, Bacak Estetiği, Lazer Lipoliz, Karın Germe, Genital Bölge Estetiği, Kalça Estetiği, Kol Germe, Uyluk Germe, Ben Aldırma, Lazer liposuction, Yağ Dolgusu, Ameliyatsız Yüz Germe, Işık Dolgusu, Soğuk Lipoliz, Bölgesel Zayıflama, Selülit Tedavisi, Mezoterapi, PRPCilt Bakımı, Peeling, Ulterapi, Estetik Dolgu Uygulamaları, Yüz Dolgusu, Gummy Smile (Dişeti Gülüşü) Tedavisi, Coolshaping 360 (Soğuk Lipoliz), Dermaroller, Botoks ile Kare Yüz Ovalleştirme, Gummy Smile (Dişeti Gülüşü) Tedavisi, Botoks ile Diş Gıcırdatma Tedavisi, Lazer ile Cilt Yenileme ve Kırışıklık Tedavisi, Burun Dolgusu, Çene Dolgusu, Kaş Dolgusu, Dudak Dolgusu.

Doktor Hakkına Sizlerde Yorumlar Yapabilir Deneyimlerinizi Paylaşabilirsiniz.

Cevap yaz


İzin verilen maksimum dosya boyutu 25MB

 
Ön izleme 0 Düzeltmeler Kayıtlı