Bildirimler
Temizle

Doktor Onur Egemen  


Legend
Gönderiler: 188
Forum Owner
(@legend)
Admin
Katılım : 1 sene önce

Doç. Dr. Onur Egemen Hakkında Genel Bilgiler, Hasta Yorumları, İletişim Bilgileri Estetik Cerrahi işlemler hakkına bilgilendirme ve iletişim ve telefon.

Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ile tanışması, hayatının dönüm noktalarından birisi olduğunu belirtiyor. 1999 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu ve aynı sene Tıpta Uzmanlık Sınavını (TUS) kazanarak Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde uzmanlık eğitimine başladı. Bu dönem içinde mikrocerrahi eğitimimi de tamamladı ve çok sayıda mikrocerrahi ameliyat gerçekleştidi. 2013 yılında yapılan sınavla Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doçenti ünvanı almaya hak kazandı.

Dr. Onur Egemen - Yapmış olduğu Estetik Cerrahi ve medikal Estetik İşlemleri.

Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Kanser Sonrası Meme Onarımı, Jinekomasti Erkeklerde Meme Büyümesi, Liposuction, Karın Germe, Kol Germe, Bacak Germe Ameliyatı, Popo Estetiği, Yüz Germe, Göz Kapağı Estetiği (Blefaroplasti), Kaş Kaldırma, Kepçe Kulak Ameliyatı, Burun Estetiği, Saç Ekimi, Hücresel Tedaviler, PRP Tedavisi, Yağ Enjeksiyonu, Kök Hücre Tedavisi, Botoks, Dolgu Uygulamaları, Dudak Dolgusu, Yağ Enjeksiyonu, Rekonstrüktif Cerrahi, Kanser Sonrası Meme Onarımı, Yanık Tedavisi, Cilt Kanserleri.

Dr. Onur Egemen - iletişim ve adres bilgileri.

Adres : Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. Doğu İş Merkezi Kat 4. Fulya/Şişli İstanbul

(Fulya Acıbadem Hastanesi karşısı)

Telefon : 0212 232 32 80

Mobil Telefon : 0505 973 48 73

Sizlerde Doktor Hakkında Bilgi Ve Deneyimlerinizi Yazabilirsiniz.

Cevap yaz


İzin verilen maksimum dosya boyutu 25MB

 
Ön izleme 0 Düzeltmeler Kayıtlı