Bildirimler
Temizle

Doktor Gürcan Aslan  


Legend
Gönderiler: 188
Forum Owner
(@legend)
Admin
Katılım : 1 sene önce

Doç. Dr. Gürcan Aslan - Hakkında Hasta Yorumları ve Genel Bilgiler , adres ve iletişim bilgileri cerrahi işlemler medikal estetik.

1998-2000 yılları arasında da Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi şef olarak calışmıştır, ikibin yılında doçent olan Dr. Gürcan Aslan 2000 lerin başında 2017 yılları arasında Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi 2. şef olarak çaşıştı. 2017 yılından itibaren hastalarını kendi özel kliniğinde kabul etmektedir.
Dr. Gürcan Aslan Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi Derneği, Yara bakımı ve Doku onarımı Derneği gibi Derneklere üyedir.

Dudak Büyütme, Dövme Silme, Deri Grefti Uygulaması, PRP Saç Tedavisi, Lazerle Yüz Estetiği, Epilasyon, Dolgu, Göz Kapağı Estetiği, Meme Estetiği, Kaş Kaldırma Kozmetik Cerrahisi, Güçlendirme Mamoplasti(Meme Büyütme), Mikrodermabrazyon, El Cerrahisi, Kozmetik Cerrahi, Abdominoplasti, Ulterapi, Blefaroplasti, Cilt Yenileme, Saç Ekimi, Yüz Gerdirme, Botoks, Göğüs Kası Protezi, Kulak Estetiği, Lipoplasti, Karpal Tünel Ve Sinir Basısı Onarımı, Dermabrazyon, Doku Eksikliklerinin Onarılması, Baldır Protezi, Göz Çevresi Estetiği (Oküloplasti), Laparoskopik Bariatrik Cerrahi, Botoks Enjeksiyonu, Vücut Şekillendirme, Post-Bariatrik Cerrahi, Karın Germe - Abdominoplasty (Tummy Tuck), (Liposakşın), Lokal Anestezi, Ultrason Destekli Lipoplasti, Cilt Estetiği, Dikiş, Variköz Ve Spider Venlerde Kozmetik Cerrahi, Genital Estetik, Yağ Enjeksiyonları ,PRPLiposakşın, Kalıcı Makyaj, (Mikropigmentasyon), Rinoplasti, Redüksiyon Mammoplasti (Meme Küçültme), Endoskopik Estetik Cerrahi, Liposuction, Laserasyon Onarımı, Kalıcı Makyaj, Fue Yöntemiyle Saç Ekimi, Boyun Germe, (Kozmetik Cerrahi), Meme Küçültme, Göz Kapağı Germe, Bariatrik Cerrahi, Meme Büyütme, Kaş Estetiği.

 

Cevap yaz


İzin verilen maksimum dosya boyutu 25MB

 
Ön izleme 0 Düzeltmeler Kayıtlı