Bildirimler
Temizle

Doktor Erdem Güven  


Legend
Gönderiler: 188
Forum Owner
(@legend)
Admin
Katılım : 1 sene önce

Doç. Dr. Erdem Güven hakkında genel bilgiler ve hasta yorumları, yapmış olduğu estetik cerrahi işlemler, medikal estetik alanında bilgiler.

2005 yılında ABD, San Diego’da “endoskopik alın ve orta yüz gençleştirme” kursuna katıldı. 2006 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzman doktor olarak çalışmaya başladı. İ.Ü. İstanbul Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda görevi sırasında 2011 yılında doçent oldu. Yurtiçi ve yurtdışı bilimsel organizasyonları ve kongreleri yakından takip eden ve sık sık kongrelerde görev aldı.

Doç. Dr. Erdem Güven, ameliyatlarını Acıbadem Maslak Hastanesinde yapmaktadır. Aynı zamanda Acıbadem Maslak Hastanesinin Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Koordinatörlüğü’nü yürütmektedir.

Doç. Dr. Erdem Güven yapmış olduğu estetik cerrahi işlemler aşağıda yazıldığu gibidir.

Meme Kanserine Bağlı Meme Cerrahisi, Baş Boyun Cerrahisi, Çene Problemleri, Ameliyatsız Estetik Yöntemleri, Göğüs Estetiği, Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları), El Cerrahisi, Karın Germe, Serbest fleple onarım, Meme onarımı, Burun estetiği (Rinoplasti), Meme estetiği, Vaser liposuction, Post-bariatrik cerrahi, Göz kapağı estetiği, Endoskopik estetik cerrahi, Göz kapağı estetiği, Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın), ve daha fazlası yapmış olduğu estetik cerrahi işlemler.

Sizlerde doktor hakkında yorum kısmında bilgi ve deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Cevap yaz


İzin verilen maksimum dosya boyutu 25MB

 
Ön izleme 0 Düzeltmeler Kayıtlı