Bildirimler
Temizle

Çocuklarınız için Kış El Sanatları Fikirleri  

 

Legend
(@legend)
Admin Forum Owner
Katılım : 1 sene önce
Gönderiler: 188
25 Nisan 2020 14:15  

Çocuklarınız için Kış El Sanatları Fikirleri

Kış vaktiyse ve çocuğunuzdan bazı kış projeleri yapması istendi ve bu nedenle kar taneleri kesmek veya Noel Baba çizmek gibi temel kış sanat projeleri ve el sanatları için birçok harika olasılık var ama buna ek olarak başka eğlenceli şeyler ve yapılacak faaliyetler. Çocuklarınıza ilginç sanatlar ve el sanatları fikrini ortaya koyabilirsiniz ve çocuklarınızın yaratıcı fikirlerine gerçekten şaşıracaksınız.

Kış el sanatları için bazı eğlenceli fikirler, bu tür organize malzemeleri kullanabilirsiniz:

1. Pamuk, bazı harika kış sanat projeleri yapmak için çok yararlıdır ve bu pamuk topları biraz daha soğuksa, mini kartopu gibi bile görünebilir. Çocuğunuz ayrıca harika kış manzarası çizebilir ve sonra onları parçalayabilir, kabartabilir ve karın gösterilmesi gereken yerlere yapıştırabilir.

2. Kış her zaman marshmallow olmadan tamamlanmamıştır. Marshmallow, sıcak çikolataya ikramlar eklenir, ancak kış el sanatları için de kullanılabilir. Çocuklarınız üç büyük lokum alabilir ve daha sonra mini ve lezzetli bir kardan adam yapmak için üst üste istifleyebilirler. Kürdan, marshmallow'ları bir arada tutmak için de kullanılabilir. Mini marshmallow, kartopu kış kolajlarına bağlandığında çok eğlenceli olabilir.

3. Alçı Paris de sadece kış el sanatları için değil, birçok harika şekilde kullanılmaktadır ve bu yollardan biri “karda ayak izleri” yapmak için kullanmaktır. Bunun için bir kutu kapağını, Paris Plaster gibi ihmal edilebilir bir ürünle doldurabilirsiniz. Yerleşip kuruduğunda karda farklı ayak izleri yapabilir veya bebeğin ayak izlerine benzemek için yumruğun tarafı olarak kullanılabilir.

4. Kış boyunca yerinde kalan kuşlar yiyeceklere ihtiyaç duyar ve kış aylarında çocuklar çam kozalağı kuş besleyici yapabilirler. Bu yüzden fıstık ezmesi içinde bir çam kozalağı örtmeniz ve kuş tohumuna batırmanız ve daha sonra bu çam kozalaklarından birine biraz ip bağlamanız ve dışarıdaki ağaca asmanız gerekir.

5. Ayrıca herhangi bir temel kış sanat projesi daha süslü ve güzel görünecek şekilde eklemek için parıltı kullanabilirsiniz.

“ Güzellik Görenin Gözündedir. “


Alıntı

Cevap yaz


İzin verilen maksimum dosya boyutu 25MB

 
Ön izleme 0 Düzeltmeler Kayıtlı