Bildirimler
Temizle

Çocuk El Sanatları  

 

Legend
(@legend)
Admin Forum Owner
Katılım : 1 sene önce
Gönderiler: 188
25 Nisan 2020 14:14  

Kış Çocuk El Sanatları İçin Mükemmel

Dışarıya çıkıp oynayamadıklarında soğuk hava siz ve küçük çocuğunuz için zor olabilir. Bazen iç mekanda yapacakları bir şeyi bulmak zor olabilir; Çocuk el sanatları harika bir seçenek olabilir!

Çocuğunuzla el sanatları yapmak size onlarla bir proje tamamlama fırsatı verir, yaratıcılıklarını teşvik eder ve boyama, yazma ve makas kullanma gibi becerileri uygulamalarına izin verir. Çocukların el sanatlarında yer alan talimatlara uyulması, çocuğunuzun adımları izlemeyi öğrenmesine de yardımcı olacaktır. Eğer okuyabilirlerse, okumalarını uygulamalarına da yardımcı olurlar. Bir projeyi tamamlamak çocuğunuza yaptıklarından gurur ve başarı duygusu verir.

Çocuk el sanatları da her fırsat için harika hediyeler yapar. Çocuğunuz ailenize ve arkadaşlarınıza göndermek için kendi sevgililerini yapsın. Her kartı yapmalarına, kişiselleştirmelerine veya imzalamalarına yardımcı olabilir ve çocuğunuzu postayla göndermek için sizinle birlikte postaneye götürebilirsiniz. Tüm anneler anneler günü çocuklarının kendileri için yaptıkları hediyeleri almayı sever. Bu baba ve çocuk için harika bir etkinlik olabilir. Çocuğunuz dedesi için bir kolaj oluşturabilir, resim yapabilir veya küçük bir tekne yapabilir. Binlerce olmasa da yüzlerce çocuk el sanatları fikri çevrimiçi. Sizin ve çocuğunuzun gerçekten keyif alacağı birini kolayca bulabilirsiniz.

You can also keep a group of youngsters busy by doing some children’s crafts. It is a great group activity, because it encourages sharing among the children. They can learn from each other and help each other. Parents should be there to supervise and help where need, but let them really get into their project and create something individual.

Sarf malzemeleri toplarken ve çocuk zanaat projenizi başlatmaya hazırlanırken, aklınızda bulundurmanız gereken bazı şeyler vardır. Her zaman kullanacağınız sanat malzemeleri üzerindeki etiketleri okuyun. Etiketleri “düşük koku” veya “çocuklar için güvenli” yazan yapıştırıcı ve işaretçileri bulmaya çalışın. Toksik olmayan boyaları veya boya kalemlerini arayın. “Tehlike”, “Uyarı” veya “Dikkat” yazan ürünlerden kaçının. “Yutulması halinde zararlıdır”, “Cilt tahrişine neden olabilir” veya “Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutun” gibi uyarıları arayın. Çocukları güvende tutmanın bir başka yolu, sanat malzemelerini orijinal kaplarından çıkarmayın, çünkü bu kap, malzemeler hakkında önemli bilgilere sahip olacaktır.

Çocukların el sanatlarını denetlemek için her zaman bir ebeveyn bulunmalıdır. Yardım ve fikir sunmanın yanı sıra, hiçbir sanat malzemesinin uygun olmayan bir şekilde yenilmediğinden veya kullanılmadığından emin olabilirler. Örneğin, küçük çocuklar sadece kendileri çizmeyi ve boyamayı severler. Bebek oğlumun en sevdiği eğlencelerden biri kız kardeşinin boya kalemlerini yemek. Dolayısıyla, denetim şarttır.

İster bir hediye ister sadece eğlence için olsun, bireysel olarak veya bir grup halinde yapılır, çocuk el sanatları sizin ve çocuğunuz için harika bir etkinlik olabilir. Bugün harika çocuk el sanatları yaratmak için elinizi deneyin!

“ Güzellik Görenin Gözündedir. “


Alıntı

Cevap yaz


İzin verilen maksimum dosya boyutu 25MB

 
Ön izleme 0 Düzeltmeler Kayıtlı