Bildirimler
Temizle

Çocuğunuzun Bilgisayarını Neden İzlemelisiniz  

 

Legend
(@legend)
Admin Forum Owner
Katılım : 1 sene önce
Gönderiler: 188
25 Nisan 2020 13:47  

Çocuğunuzun Bilgisayarını Neden İzlemelisiniz ?

Haberlerde eksik veya kaçırılan bir çocuğun raporunu duyunca her ebeveynin bir kaygı saldırısı olur. Dua ediyorlar asla başlarına gelmiyor ve haklı olarak bir ebeveynin en kötü kabusu olduğu için.

Ne yazık ki, gençler her zaman kaybolan veya kaçırılan çocukla aynı ilgiyi görmez veya aynı duyguları ortaya çıkarmazlar. Gençler, kayıp çocukları değil, neredeyse otomatik olarak kaçak olarak kabul edilir.

Ve kaçak olarak bildirilen gençler insanların dikkatini çekmez. Polis aktif olarak kaçak arama yapmıyor. Evden kaçmak suç değildir.

Bununla birlikte, bir gencin eksik olduğu birçok durumda bir suç işlenmiştir. Polis, gencin ortadan kaybolmasını çevreleyen koşulları aktif olarak takip etmediği için, suç tespit edilmez ve cezasız kalır.

Bazı yetişkinler çocuğunuzu cezbediyorsa ve evden kaçıyorlarsa ve ayrılmalarıyla konuşulduğunu bilmiyorsanız, polis de bunu bilmeyecektir. Polis, çocuğunuzun bir kaçak olduğunu varsayacaktır ve bunu gözetmek için diğer tüm kaçaklara ekleyecektir, ancak bir suçun işlendiğini bilmediklerinden, davayı aktif olarak takip etmeyecektir.

Hepimiz Dateline NBC'yi gençlerle seks yapmak isteyen erkekleri tuzağa düşürdükleri yerde gördük, sonra buluşma noktasına geldiklerinde onları tutukladık. Her şey yolunda ve avcıları avlıyor ve avcıları avlıyorlar. Çabalarını alkışlarım.

Ancak, bu bir kaçak olarak kabul edilen genç için hiçbir şey yapmaz, çünkü kimse kendisinin internette evden kaçmak için konuşan biriyle tanıştığını bilmez.

Faaliyetlerini izlemeye başlamak için bilgisayarı kullanan bir genci olan her ebeveynin zamanı gelmiştir. Gençler gizlilikleri hakkında çığlık atacaklar, ancak eğer evden kaçarlarsa, çekildiklerini bilmelisiniz.

Bilmelisiniz ve polisin bilmesi gerekir, çünkü eğer bir yetişkin tarafından ayrılmakla konuşulurlarsa, bir suç işlenir ve polis onları bulmak için daha fazla kaynak koyabilir.

Çocuklarınızın ve gençlerinizin web'deki uygunsuz içeriğe erişmesini engellemekle kalmayıp, aynı zamanda çocuğunuzun veya gençinizin bilgisayarda yaptığı her şeyi günlüğe kaydedecek, böylece bir kaydınız olacak. Bu kayıt, çevrimiçi sohbet odası sohbetlerini, e-postaları, anlık mesajları ve ziyaret edilen web sitelerini içerir.

Yazılım, çocuğunuz veya çocuğunuz uygunsuz içeriğe her eriştiğinde size cep telefonunuzdan veya e-postanıza bir mesaj gönderir.

Çocuğunuzun veya gencin, web'de neyin uygun olup olmadığına kendileri karar vermesine izin veremezsiniz. Yırtıcılar size ne söylerse söyleseler de daha akıllıdırlar. Ergenlik çağındaki çocuğunuz, bilgisayar söz konusu olduğunda sizden daha akıllı olabilir, ancak güvenliği söz konusu olduğunda onlar için neyin iyi olduğunu veya neyin iyi olmadığını bilirsiniz.

Bilgisayarlar hakkında çok şey bilmiyorsanız gözünüzü korkutmayın. Çocuklarınızı ve gençlerinizi izlememek için bunun bahaneniz olmasına izin vermeyin. Bu makalenin altbilgisinde, bilgisayarınızı kullanan herkesi izlemenize yardımcı olabilecek kaynaklar bulacaksınız. IU dışarı çıkıp kaçak ya da çekingen gençinizi aramak zorunda kalmadan bugün yapmaya başlamanızı öneririm.

“ Güzellik Görenin Gözündedir. “


Alıntı

Cevap yaz


İzin verilen maksimum dosya boyutu 25MB

 
Ön izleme 0 Düzeltmeler Kayıtlı