Bildirimler
Temizle

Çocuğunuz için ders  

 

Legend
(@legend)
Admin Forum Owner
Katılım : 1 sene önce
Gönderiler: 188
25 Nisan 2020 13:48  

Çocuğunuz için neden çevrimiçi ders düşünmelisiniz?

Ebeveynlerin çoğu çevrimiçi ders kelimesini duyduğunda, bunu tam olarak hayal edemezler, ancak öğrenciler çevrimiçi ders kelimesini duyduğunda, meraklanırlar. Çevrimiçi özel ders, bir öğretmen ve öğrencinin bilgisayardan bilgisayara iletişim kurmasını sağlar. Çevrimiçi ders oturumlarının çoğu çevrimiçi bir sınıfta yapılır.

Birçok çevrimiçi özel eğitim hizmeti, beyaz tahta sunar; böylece fare ve klavye ile sözcükler yazılabilir veya çizilebilir. Sadece en iyi çevrimiçi ders sınıfları ip üzerinden ses sunar. Bu, hem öğrencinin hem de öğretmenin, hem mikrofonu hem de hoparlörleri olduğu sürece bilgisayar üzerinden konuşabileceği anlamına gelir.

Ebeveyn çevrimiçi ders kavramını anladıktan sonra, çoğu zaman şaşırırlar. Çocukları herhangi bir soru sorabilir ve öğretmen tüm problem çözme süreci boyunca öğrenciyi yürüyebilir ve öğrencinin her problemi çözmesine yardımcı olabilir. Bu bire bir iletişim, çoğu öğrencinin öğrenme engellerini aşmak için ihtiyaç duyduğu şeydir.

Sınıfta, çoğu öğrenci ne öğrendiklerini anlamalarına yardımcı olacak özel sorular sormazlarsa geride kalır. Bir öğrenci geride kalmaya başladığında, notların başarısız olmasını önlemek için özel ders verilmelidir. Çoğu zaman kişisel yüz yüze öğretmen öğrencileri korkutur ve yine de yardımcı olmayabilir.

Çevrimiçi özel ders, herhangi bir öğrencinin, gözdağı faktörü olmadan ihtiyaç duydukları bir ilgiyi almasını sağlar. Öğrenciler çevrimiçi öğrenmede kendilerini rahat hissederler ve her dersin basılabilmesi harika bir çalışma aracıdır.

Çevrimiçi dersleri hiç denemediyseniz, denemenizi ve çocuğunuzun çevrimiçi öğrenmesine izin vermenizi öneririm. Maliyet genellikle özel bir öğretmenden daha azdır ve sürüş sorunları hakkında endişelenmenize gerek yoktur. İnternet bağlantısı olduğu sürece çocuğunuz herhangi bir bilgisayardan öğrenebilir.

“ Güzellik Görenin Gözündedir. “


Alıntı

Cevap yaz


İzin verilen maksimum dosya boyutu 25MB

 
Ön izleme 0 Düzeltmeler Kayıtlı