Travazol Krem Hakkında

Travazol Krem Hakkında bilgilendirmeler.

Genellikle ciltte oluşan egzama ve mantar gibi rahatsızlarda kullanılan Travazol krem son günlerde en çok arananlar listesindedir. merak konusu olan Travazol krem hakkında sizlere bilgiler verelim.


Travazol krem; egzama, kızarıklık, kaşıntı ve ağrılı iltihap gibi durumlarda kullanılan bir tür medikal kremdir. Yalnızca eczanelerde satılan bu krem, ciltte oluşan mantar ve bakteri rahatsızlıklarında kullanılmaktadır. Travazol krem doktor tarafından uygun görülmedikçe kesinlikle kullanılmamalıdır. Çünkü ilacın içerisinde bulunan maddelere alerjiniz var ise rahatsızlığınız iyileşmekten çok daha kötü şeylerle sonuçlanabilir. Uçuk gibi virüse dayalı deri hastalıklarına iyi gelmez. Çocuklarda küçük yaşta görülen suçiçeği, kızamık gibi hastalıklarda kesinlikle kullanılmamalıdır.

Etken maddesi İzokonazol nitrat ve diflukortolon valerat olan Travazol krem, likit parafin, polisorbat, vazelin, alkol, stearat ve distile su içerisinde barındırır. Mantar hastalıklarının tedavisinde çok başarılı sonuçlar veren bu krem, özellikle yaz aylarında aşırı terlemede dolayı meydana gelen pişik sorunlarını da ortadan kaldırıyor.


TRAVAZOL KREM NASIL KULLANILIR?

Bu kremi mutlaka doktorunuz size bildirdiği şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz. Krem günde 2 defa uygulayabilirsiniz.

Travazol krem 20 ile 25 tl arasında bi fiyatı vardır.

Siyahbeyaz

İletişim için admin@kadincakonular.com

Travazol Krem Hakkında” için bir yorum

  • 10 Ağustos 2019 tarihinde, saat 22:53
    Permalink

    İyi ve faydali bi krem

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir